O firmie

Lokalna firma PROVSOLAR powstała w 2006 r., rozpoczynając swoją działalność od projektowania i produkcji kolektorów słonecznych na własnej hali o powierzchni 1200m2 z placem składowym o powierzchni 3000m2 w Chwarstnicy k. Gryfina oraz montażu solarów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Obecnie jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski, zajmującą się kompleksową obsługą zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych i przedsiębiorstw zainteresowanych zastosowaniem odnawialnych źródeł energii [oze].

 

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem już nie tylko instalacji solarnych, ale również fotowoltaicznych. Montowane przez nas kolektory słoneczne dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, hoteli, czy firm, posłużyły w głównej mierze do podgrzewu ciepłej wody użytkowej [c.w.u.] oraz wody basenowej. Natomiast zyskujące coraz większe zainteresowanie w naszym kraju panele fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się przy produkcji własnej energii elektrycznej wykorzystywanej w gospodarstwach domowych, na działkach, na halach przemysłowych, w agroturystyce, czy też w rolnictwie. 

 

Wykonując roboty instalacyjne kolektorów, często połączone z modernizacją zaplecza kotłowni zdobyliśmy kolejne doświadczenia, które w dniu dzisiejszym pozwalają nam realizować liczne inwestycje z zakresu budowy kotłowni i węzłów cieplnych dla budynków wielorodzinnych oraz instytucji publicznych. 

 

Ciągły rozwój firmy przyczynił się do założenia biura również w Szczecinie, co znacznie ułatwiło bezpośredni i stały kontakt z Klientami oraz z instytucjami dysponującymy środkami na dofinansowania oze. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy dojeżdżają na wizje lokalne, w wyznaczone przez Klienta miejsce. Dysponują oni fachową wiedzą na temat instalacji kolektorów słonecznych i modułów fotowoltaicznych, kotłowni, czy węzłów cieplnych. Pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych pod indywidualne potrzeby.

 

Firma dynamicznie się rozwija, wciąż poszerza swoją działalność o innowacyjne rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajęliśmy się również pozyskiwaniem dotacji na oze. Na bieżąco śledzimy najnowsze informacje o programie PROSUMENT, dofinansowaniach unijnych dla firm, czy też dla rolników. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego Klienta poprzez wyszukanie odpowiedniej dotacji, która umożliwi znacznie obniżyć koszty montażu oraz skrócić czas zwrotu inwestycji.

 

Współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami kolektorów słonecznychsterowników solarnych, zbiorników, naczyń, pomp, paneli fotowoltaicznych, inwerterów, kotłów, armatury i osprzętu. W swojej stałej ofercie posiadamy produkty czołowych, sprawdzonych producentów (polskich, niemieckich, austriackich), gdyż dbamy o jakość naszych usług i o to, by nasze instalacje sprawnie i wydajnie pracowały przez wiele lat. Jednocześnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży oze i wleloletniej współpracy z dostawcami - posiadamy atrakcyjne rabaty, które pozwalają nam na montaż kolektorów i fotowoltaiki, kotłowni w przystępnych cenach.

 

Zapraszamy do przejrzenia Galerii ze zdjęciami wykonanych przez nas robót, a także zakładki Referencje, gdzie znajdą Państwo poświadczenia naszego doświadczenia i rzetelności.

 

 

ZAKRES NASZYCH USŁUG:

  • projektowanie, montaż, serwis instalacji solarnych, fotowoltaicznych, kotłowni i węzłów cieplnych
  • poszukiwanie odpowiednich dotacji na kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne
  • przygotowywanie wniosków i rozliczanie projektów m.in. do programu PROSUMENT, RPO i PROW

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

projekt i wykonanie mmCreation.pl