Oferta

Firma Provsolar jest polską firmą działającą w sektorze energii odnawialnych. W ciągu 15 lat działalności na rynku polskim zrealizowaliśmy inwestycje solarne i fotowoltaiczne na obiektach użyteczności publicznej, firmach oraz obiektach prywatnych. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która wykonała instalacje solarne oparte na systemach SOLARTRACK podążających za słońcem - na zlecenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. 

W głównej mierze swoją działalność opieramy na montażu kolektorów słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych. Jednak lata doświadczeń w branży budowlanej pozwoliły nam na zdobycie fachowej wiedzy także przy projektowaniu i modernizacji samych kotłowni, węzłów cieplnych, czy pomp ciepła, co często jest wykorzystywane przy inwestycjach łączących zastosowanie solarów/fotowoltaiki z wymianą np. starych i mało wydajnych kotłów. Ciekawym i energooszczędnym rozwiązaniem jest także połączenie instalacji fotowoltaicznej z pompami ciepła, które montowane razem mogą stanowić wzajemnie uzupełniające się źródło ciepła.

 

Niewątpliwie zaletą naszej działalności jest fakt, iż pomagamy na każdym etapie realizacji inwestycji:

  • projektujemy instalacje solarne i fotowoltaiczne pod indywidualne potrzeby Klienta
  • przygotowujemy kompletną dokumentację do uzyskania dotacji na kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne
  • rozliczamy projekty m.in. do programu PROSUMENT, RPO i PROW
  • przygotowujemy dokumenty zgłoszeniowe do odpowiedniego zakładu energetycznego 
    (dot. przyłączenia instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych)
  • montujemy
  • serwisujemy

 

 

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, 
w zakresie montażu systemów solarnych oraz fotowoltaicznych.

 

W celu doboru odpowiednich rozwiązań, dopasowanych pod indywidualne potrzeby - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

projekt i wykonanie mmCreation.pl